Poznaj nas bliżej

Nigdy się nie nudzimy. W naszej firmie stawiamy na kreatywność, elastyczność i współpracę. Różnimy się, a każde z nas ma swój własny styl. Wykorzystujemy to, a poprzez łączenie naszych punktów widzenia, tworzymy projekty niepowtarzalne i nietuzinkowe.

Każdy nasz projekt traktujemy jak dzieło sztuki. Wierzymy, że perfekcyjne rezultaty można osiągnąć tylko w przypadku pełnej koncentracji, równowagi i spokoju, toteż nie wymagamy od naszych grafików sztywnych godzin pracy ani nie narzucamy im miejsca zatrudnienia. Wiemy, że wypoczęci pracownicy to skarb, dlatego skróciliśmy godziny pracy w piątki, by umożliwić im spędzenie większej ilości czasu z rodziną. Nie martw się – organizację opanowaliśmy do perfekcji. Cenimy czas swój i naszych klientów, a współpracując z nami, możesz być pewny, że otrzymasz swój produkt dopracowany i bez żadnych opóźnień. Stworzony przez szczęśliwego grafika.

Nie jest nam obojętny los naszej planety. Stawiamy na zrównoważony rozwój oraz oszczędne gospodarowanie zasobami. Wspieramy rodzimych artystów i lokalną społeczność. Kiedy trzymasz nasz produkt, możesz być pewien, że został wykonany z poszanowaniem materiału, jego opakowanie jest w 100% biodegradowalne.

Chcesz do nas dołączyć?

Chciałbyś z nami współpracować?

Dowiedz się, co możemy dla Ciebie zrobić